O projektu

Na úpatí nejvyšší hory Krušných hor, jen 300 metrů od lanovek, v ráji snowboardistů, lyžařů a cyklistů zahajujeme další etapu výstavby horských apartmánů: příležitost pro milovníky hor k celoročnímu bydlení a pro investory jako dlouhodobě zajímavou investici.

Stavbu pro vás realizuje Klínovec real, s. r. o.

Projekt v kostce

Adresa projektu Loučná,
Loučná pod Klínovcem
Nemovitosti v nabídce byty 2+kk a 1+kk
Typ projektu 3 dokončené bytové domy

2 domy ve výstavbě

Počet jednotek  48 jednotek k prodeji
Počet podlaží 1 podzemní,

3 nadzemní

Energetická náročnost B

Předpokládaný termín kolaudace: 4Q/2020 

Charakteristika projektu

Útulné bydlení v této novostavbě v Loučné pod Klínovcem je jako stvořené pro vaši letní a zimní dovolenou, pro celoroční bydlení i dlouhodobě výnosnou investici.

Interiérové řešení

Odhlučnění

Byty jsou mezi sebou odhlučněné tak, abyste nemuseli poslouchat sousedy, ale jen horské ticho a klid.

Podlahy

Zatímco v obývacím pokoji s kuchyňským koutem vás bude dlouhá léta (záruka 7 let) těšit laminátová podlaha, která na pohled i na dotyk věrně připomíná dubové dřevo, v koupelně a v chodbě můžete na dlažbě nechat cokoli v klidu okapat.

Dveře a zárubně

Volili jsme světlé interiérové dveře s dekorem dubu.

Balkony

Kuchyni s obývacím pokojem dominuje prosklený balkon (2,43 m2), který byt prosvětluje a poskytuje vám výhled na panorama Krušných hor. Pro méně náročné investory máme v nabídce i dva levnější byty bez balkonu. >> Katalog

Prostorná chodba a sklep

V prostorné chodbě jsme vám nechali dost místa pro odložení i sušení sportovního vybavení, ale i pro instalaci velké skříně.
Pro odložení méně potřebných věcí můžete využít sklepní kóji (2 m2), která je součástí kupní ceny bytu.

Kuchyně a koupelna

Máme pro vás na výběr dvě varianty koupelen.
Kuchyňskou linku si můžete zrealizovat podle sebe, veškeré přípojky jsou připravené.

Teplo

Vše v bytě je na elektřinu (elektrický teplovodní kotel, elektrický bojler na ohřev vody). Díky tomu dosáhnete na výhodnou sazbu za odběr elektřiny.

Parkování

Parkovat můžete bezpečně v podzemní garáži (320.650 Kč včetně DPH) anebo na soukromém parkovišti u domu (181.500 Kč včetně DPH). >> Ceník

Výhodná investice bez starostí

Celoroční pestrost volnočasových aktivit a extrémně výhodná dostupnost k lanovkám činí z těchto bytů výhodnou investiční příležitost.

Ve spolupráci se zkušeným partnerem pro vás zabezpečujeme kompletní správu nemovitosti tak, abyste se nemuseli během roku o nic starat a přitom jste měli dlouhodobě zabezpečený pasivní příjem. >> Více info